Hizmetlerimiz

Bizi Arayın

0 530 774 43 21 0 536 880 91 93

Hizmetlerimiz

Cam Balkon, camekan, kış bahçesi gibi tüm estetik işleriniz özenle yapılır. yzc cam balkon ile konforun tadına varın.

Girdiğiniz siparişiniz için profesyonel ekibimiz size belli günlerde uğrayabilecek, müsait zamanınızda ise cam balkonlarınızı itina ile tamamlayacaktır.

Cam Balkon Sistemleri ev ve iş yerlerinde estetik, fonksiyonel, yalıtımlı ve temiz balkonlar yaratılmış olur. Cam balkon sistemi mevsimsel değişikliklere en iyi uyum sağlayan ve olumsuz hava koşullarının etkilerinden koruyan balkonlar yaratır. Ayrıca cam balkon sistemleri son yıllarda kişisel zevklere göre çeşitlendirilebilir renk ve desen seçenekleriyle kişiye özel olarak da üretilmeye başlandı.

Panorama Akıllı Çatı Sistemleri sizi yazın sıcağından ve kışın soğuğundan korur. Yoğun kar alan bölgelerde kar yüküne dayanıklı konstrüksüyonu sayesinde kışında dış mekanlarınızı evinizin sıcaklığıyla kullanmanızı sağlar.

Giyotin Camlama, bir veya daha fazla sürgülü kanadı olan dikey bir sürgülü pencere sistemidir. Hareketli Kanatlar – Giyotin camlamanın iki kanadının her biri bağımlı olarak hareket edebilir ve camın dış yüzeylerinin kolayca temizlenmesini sağlayabilir. Bu özellik, bir camın güvenle kullanılmasını ve istenilen yükseklikte açılmasını sağlar. Motor ve sensörün entegrasyonu ile tam otomatik, uzaktan kumanda ile kontrol edilerek hem kullanım kolaylığı hem de güvenlik en üst seviyede gerçekleştirilmiştir. Panorama Giyotin, şık aksesuar seçeneği sayesinde modern iç tasarımda kullanılabilir. Talep üzerine çeşitli tasarım çözümleri mevcuttur – ayrıca dikey sürgülü kanat pencereleri tarihi ve çağdaş binalarda kullanılabilir. Giyotin’de toz boya ve eloksal kaplama sistemi kullanıldığından, ahşap kaplama gibi her renk ve çeşitli dekoratif yüzey uygulamalarında kullanılabilir. Isı yalıtımlı profiller ve çift camlı camlar, Panorama Giyotin’in farklı iklim koşullarında kullanılmasına olanak sağlar. Isı yalıtımlı profiller – yüksek rüzgar direncine sahiptir, terletmez, uluslararası yangın kodlarına uygundur. Avantajlar-Hafiflik, Güvenlik, Yüksek performans.

Kış aylarında özlemle aradığımız güneşin, serinlik içinde yazın kavurucu ve zararlı etkilerinden korunmanızı sağlayan, uzaktan kumanda ile yönetim imkanları ile sunulan hareketli entegre tente sistemleri. Pergola Tente Sistemleri ile mekanlarınıza ayrı bir hava katabilir ve kulanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Cam balkon ve pergola tente kombini mekanlarınıza tamamen modern bir görünüm kazandırmakta.

diyarbakır cam balkon

Vitrin & Kış Bahçesi

Vitrin Sistemi, oteller, mağazalar, cafe-pastaneler, alış-veriş merkezleri ve kış bahçeleri için tasarlanmış modern bir sistemdir

Modern ve ferah ortamlar oluşturur.  yağmur, kar, toz, Rüzgar, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden koruma sağlar. Yapıdaki alan kaybını, gereksiz çirkin  görüntü ve kısıtlamaları ortadan kaldırır.

Isıcamlı Katlanır Cam

Ödüllü katlanır ısıcamlı cam balkon sistemi yüksek izolasyon ve estetiği bir arada sunuyor. 4+16+4 mm temperli ısıcamlı model ile siz de 4 mevsimin tadını çıkarın.

Services image

Silinebilir Giyotin Cam

Firmamız tarafından üretilen ödüllü silinebilir giyotinli cam balkon sistemi… Her yere kurulum yapma imkanı veren tek sistem. Kaçıncı katta olduğunuzun bir önemi yok.

Gold Plus Katlanır Cam balkon

Damlalık, çelik tekerlek, alüminyum fitil, 8 mm temperli cam ve 3 mm et kalınlığı ile herkesin gönül rahatlığı ile tercih ettiği katlanır cam sistemi.

Milimetrik Cam Balkon

talebiniz doğrultusunda uzman ekibimiz ile ister üstten açmalı, ister yandan açmalı, ister kilit sistemli isterse kilitsiz yapıları ile arzunuz doğrultusunda işlemler hızlı bir şekilde tamamlanır

Satış sonrası Servis Ağımız

Yaptırdığınız cam balkon için ister 2 yıl, ister 5 yıl, isterse 10 yıllık garanti talebinde bulunabilirsiniz. oluşacak hasar durumuna göre uzman ekibimiz garanti formunu doldurup tarafınıza iletmekten memnun olacaktır.

Hayallerinizdeki cam balkonu halen kuramadınız mı?

YZC Cam Balkon ile Diyarbakır’a yeni bir soluk getiriyoruz. Hayaliniz kontrolümüz altındadır.

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

Beğen Yükleniyor...
%d blogcu bunu beğendi: